Kadra na Gliwice oraz Rudę

• autor: maeja04, 2012-09-12 19:56

Kadra na sobotni turniej w Gliwicach ul. Robotnicza. Zbiórka 7 50 przed budynkiem klubowym. Wyjazd o godz. 8 00 Proszę o punktualność Jedziemy własnymi samochodami, przypominam o fotelikach. Zbieramy na wpisowe po 10 zł od zawodnika.  Resztę dopłacamy z funduszu drużyny o którym przypominam. Osobami prowadzącymi Kasia oraz Marek Jankowscy. Zabieramy dresy

Mati Mrożek, Grzesiu Osuch, Przemek Leonarczyk, Kamil Mateja, Kuba Koseła, Kuba Kaduk, Mati Pawliczek, Mati Konieczny,Kuba Jankowski, Kamil Parczyk, Kuba Witek, Adam Hadasz

Kadra na niedzielny turniej ligi malucha w rudzie Śląskiej. Zbiórka 12 10 przed budynkiem klubowym. Wyjazd o godz. 12  20 Proszę o punktualność Jedziemy własnymi samochodami, przypominam o fotelikach. Zabieramy dresy. Może uleć przesunięcie rozpoczęcia turnieju o 30 minut. W przypadku zaistnienia takiej sytuacji zbiórkę oraz wyjazd opóźniamy o 30 minut. Jeżeli nastąpi taka sytuacja pojawi się informacja na stronie.

Michał Najwer, Dominik Błyszcz, Kacper Serafin, Paweł Bugaj, Maks Konczelski, Mati Potoczny, Piotrek Walter, Przemek Joszko, Wojtek Bińkowski, Paweł Paszek, Kuba Skudnik dwunasty  zawodnik zostanie powołany po piątkowym treningu.