Nowe terminy treningów oraz rozpiska na sparingi

• autor: maeja04, 2012-10-27 11:20

O listopada trenujemy na hali Pogoń w Środy w godz 17 30 -19 00 oraz soboty 10 30 - 12 00. W związku z planowanymi sparingami pierwszy oficjalny trening dla całej drużyny odbędzie się 7 listopada (środa). W najbliższy piątek tj. 2 listopada niżej wymienieni zawodnicy biorą udział w sparingu w Zabrzu -Biskupicach ul. Wojciecha 8 a. Zbiórka zawodników w piątek o godz. 8 20 przed budynkiem klubowym. Proszę rodziców o zorganizowanie transportu. Zabieramy bluzy dresowe oraz buty na halę, chyba że znacznie ulegnie poprawie pogoda to sparing zostanie przeniesione na boisko.Skład Mati Mrożek, Michał Najwer, Domino Błyszcz, Grzesiu Osuch, Szymek Kozłowski, Przemo Leonarczyk, Kamil Mateja, Kuba Skudlik, Kuba Koseła, Kuba Jankowski, Mati Konieczny, Mati Pawliczek, Kacper Serafin, Piotrek Walter, Mati Potoczny, Przemek Joszko, Adaś Hadasz, Kuba Kaduk, Bartek Kaprak, Kuba Witek, Wojtek Bińkowski.

Zawodnicy, których zabrakło na powyższej liście grają w sobotę tj. 3 listopada sparing o 10 30 -12 00 na hali Pogoń z rocznikiem 2005 r.

Maks Konczelski, Kamil Parczyk, Paweł Paszek, Nikoś Graczyk, Bartek Borzucki, Bartek Mulewski, Filip Wiencek, Miko Mołda, Kacper i Szymon Imiołek, Domino Derlatka, Dawid Szymańczyk, Adaś Duszyński + wszyscy bramkarze.

Jeżeli kogoś nie będzie lub kogoś pominąłem to proszę o smsa.