Rejestracja zawodników

• autor: maeja04, 2012-11-01 09:01

Internetowa rejestracja zawodników www.zawodnicy.pzpn.pl

Ponieważ projekt Piłkarska Polska stanowi część systemu ExtranetPZPN dodano do jego funkcjonalności możliwość samodzielnej rejestracji Zawodnika. Oznacza to, że poprzez stronę http://zawodnicy.pzpn.pl możliwe jest wypełnienie Formularza Rejestracyjnego Zawodnika, jego wydrukowanie a następnie, po poświadczeniu w klubie, dostarczenie doZwiązku Piłki Nożnej. W ten sposób wprowadzone dane są widoczne w systemie ExtranetPZPN i podlegają jedynie weryfikacji Pracownika Związku.

Serwis ten ma służyć Klubom do samodzielnej rejestracji zawodników przed własnym komputerem z aktywną drukarką.

Niniejsze rozwiązanie przy szerokim zastosowaniu znacznie ułatwi Państwu pracę związaną z rejestracją zawodników oraz skróci czas oczekiwania na dokumenty.

Po wejściu na stronę (krok 1) wybieramy opcję "Zarejestruj". Tam wybieramy opcję "nie posiadam numeru licencji" oraz wypełniamy wszystkie dane i klikamy "dalej" (krok 2). W wyświetlonym formularzu wypełniamy pola oznaczone symbolem "*"- są one obowiązkowe (krok 3). Po zaakceptowaniu warunków regulaminu na podany adres e-mail zostanie przesłany link aktywacyjny, po którego potwierdzeniu będziemy mogli pobrać własny formularz w formacie pdf (krok4).

Wydrukowany wniosek wraz ze zdjęciem i dowodem wpłaty (bezwarunkowo dla zawodników, którzy w danym roku kończą 16 lat oraz starsi), listą zawodników oraz pozostałą dokumentacją przekazujemy do weryfikacji tylko i wyłącznie w Biurze Związku. Brak jakichkolwiek dokumentów spowoduje odmowę rejestracji danego zawodnika do czasu uzupełnienia braków.

Dalsza ścieżka postępowania z Formularzem pozostaje bez zmian.

W przypadku dodatkowych pytań bądź wątpliwości wszelkich informacji udziela infolinia systemu ExtranetPZPN - (22) 219 53 96.

zródło: www.pzpn.pl www.dolzpn.pl