Składy na turniej

• autor: maeja04, 2013-03-19 19:44

Poniżej podaję składy na niedzielny turniej halowy. Zbiórka wyznaczonych zawodników w niedzielę o godz. 8 20 na hali Pogoń. Zabieramy bluzy dresowe. Mogą jeszcze nastąpić drobne zmiany głownie ze względu na nieodpowiednie zachowanie naszych zawodników.

MKS I

Michał Najwer,Grzesiu Osuch, Przemo Leonarczyk, Kamil Mateja, Kuba Koseła, Piotrek Walter, Mati Konieczny, Mati Pawliczek, Kuba Skudlik, Bartek Kaprak, Bartek Borzucki. Kapitanem będzie Kuba Koseła

MKS II

Domino Błyszcz, Adaś Duszyński,Szymek Kozłowski, Kacper Serafin, Adaś Hadasz, Kuba Jankowski, Kuba Witek, Paweł Bugaj, Mati Potoczny, Filip Wiencek, Wojtek Bińkowski. Kapitanem będzie Szymek Kozłowski

MKS III

Mati Mrożek, Miki Mołda, Maks Konczelski, Nikoś Graczyk, Paweł Paszek, Kamil Parczyk, Domino Derlatka, Kacper i Szymon Imiołek, Bartek Mulewski, Denis Rduch oraz Dawid Szymańczyk. Kapitanem będzie, Mati Mrożek.