Dopłata do sprzętu

• autor: maeja04, 2013-04-11 16:37

Z przykrością muszę poinformować, że należałoby by dopłacić do nowo zakupionego sprzętu w związku z wykonanymi nadrukami. Zdecydowałem się na wykonanie nadruków bez konsultacji z rodzicami ze względu na poprawę wizualności sprzętu oraz uniknięcie ciągłych poszukiwań swojego sprzętu. Każdy ma swój numer i powinno to ułatwić identyfikację zagubionych rzeczy. W cenie udało się tylko załatwić herby na dresach i koszulkach, natomiast za numer na koszulce trzeba dopłacić 15 zł oraz za numerki na bluzie, spodniach dresowych oraz napis na plecach również 15 zł. Jeżeli ktoś nie wyrazi zgody na zapłacenie za wykonane nadruki będę zmuszony zapłacić ja za to. Zostało  jeszcze z turnieju halowego 260 zł ( kupiłem już paliki)  ewentualnie z tego skorzystam. Został Mi jeszcze ortalion 2xs (wychodzi duży) za 40 zł. Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt.