Pierwsze powołania

• autor: maeja04, 2013-04-23 19:39

W rundzie wiosennej Nasza drużyna  będzie grała lidze podokręgu oraz standardowo w lidze malucha. Zespół zostanie podzielony na dwie wyrównane ekipy z tym, że nie jest powiedziane iż każdy zawodnik musi zagrać, wszystko zależy od chłopaków. Poniżej podaję skład sobotnią ligę pookręgu na Helence ul. Wawrzyńskiej (orlik Sp. nr 30). Zbiórka godz. 13 00 przed budynkiem klubowym. Zabieramy w zależności od pogody (całe czarne dresy lub tylko bluzy). Zabezpieczamy się również w foteliki.

Bramkarze: Mati Mrożek, Grzesiu Osuch, Adam Duszyński

Zawodnicy z pola: Bartek Borzucki, Przemo Leonarczyk, Kamil Mateja, Wojtek Bińkowski, Nikoś Graczyk, Adaś Hadasz, Kuba Jankowski, Bartek Kaprak, Mati Konieczny, Kuba Koseła, Miki Mołda, Mati Pawliczek, Piotrek Walter może dojdzie po środowym treningu jedna osoba

W niedzielę ukażą się powołania na ligę malucha w Dąbrowie Górniczej, która niestety odbędzie się 5 maja o godz. 16 00. Zawodnicy, którzy występować będą w lidze podokręgu raczej nie zagrają w lidze malucha i odwrotnie.