liga malucha

• autor: maeja04, 2013-05-06 19:31

W niedzielę rozegraliśmy 4 kolejkę ligi malucha w Dąbrowie Górniczej. Niestety zdobyliśmy tylko punkcik w trzech meczach przegrywając z gospodarzamu MUKP aż 4-0 gdzie bylismy tylko tłem dla rywali(zabrakło przedewszystkim woli walki co zdaża się również "najlepszym" 0-2 w Bełchatowie), nastepnie przegraliśmy z GKS Katowice 2-3 już to wyglądało nieco lepiej natomiast w ostaniej kolejce graliśmy z Gwiazdą Ruda Śl. remisując 3-3 i był to najlepszy Nasz występ w tym dniu. Szkoda, że chłopcy się tak póżno obudzili się ale lepiej póżno niż wcale. Myślę, że chłopaki zakumają, że chodząc po boisku bez jakiegokolwiek celu nic dobrego nie przyniesie i fajnie by było jakby zaczeli cześciej wymieniać pomiędzy sobą piłkę bo oto w tym wszystkim chodzi. Gwiazdy macie jedno szczęście, że to był tylko jeden taki beznadziejny mecz bo z kasy komunijnej nastąpił by zwrot kosztów podróży na konta rodziców.