Powołania na środowe mecze

• autor: maeja04, 2013-09-15 11:16

W środę obie Nasze drużyny grają wyjazdowe mecze MKS I w Knurowie przy ul.Aleja Lipowa 8 (obok kościoła) z tamtejszym APN, natomiast MKS II jedzie do Gliwic na mecz z Piastem II (osiedle Sikornik, ul. Mewy obok basenu)

MKS I gra o godz 18 00. Zbiórka 16 45 przed budynkiem klubowym. Wszyscy zabierają na każdy mecz legitymacje szkolne, ochraniacze oraz siedziska na wyjazd.Poniżej kadra na mecz.

Bramkarze Mati Mrożek, Adam Duszyński

Zawodnicy z pola: Bartek Borzucki, Paweł Bugaj, Przemek Leonarczyk, Kamil Mateja, Mati Pawliczek, Kuba Koseła, Nikoś Graczyk, Piotrek Walter, Mati Konieczny, Dominik Lewczyk oraz Alan Kleainert.

MKS II gra o godz 17 00. Zbiórka o 15 45 przed budynkiem klubowym.Wszyscy zabierają na każdy mecz legitymacje szkolne,ochraniacze oraz siedziska na wyjazd ( Marek przypomnij Mi w poniedziałek o kartach zdrowia i protokole). Poniżej kadra na mecz która również nie ulega zmianie na piątkowy mecz u siebie z Concordią Knurów o godz 16 00. Zbiórka na ten mecz o 15 15 przed budynkiem klubowym:

Bramkarze: Michał Najwer, Grzesiu Osuch

Zawodnicy z pola: Szymek Kozłowski, Kacper Serafin, Miki Mołda, Adaś Hadasz, Kuba Skudlik, Przemek Joszko, Filip Wiencek, Wojtek Binkowski, Bartek Kaprak, Kuba Jankowski, Mati Potoczny oraz Paweł Paszek.