Kolejny mecz

• autor: maeja04, 2013-10-01 19:52

Dzisiaj rozegraliśmy zaległy mecz Concordią Knurów wygrywając go 8-0 ale nie wynik był najważniejszy tylko gra a momentami wyglądało to nieźle, tak więc mamy nad czym pracować. Mecz MKS II z Football Dreams Gliwice został przeniesiony na 7 października na godz. 16 30. W piątek kolejne mecze. Do jedynki zostanie prawdopodobnie powołany jeszcze jeden zawodnik po środowym treningu. MKS II gra w piątek o 16 00 z liderem Promotorem Zabrze na własnym boisku tak więc pełna gotowość.Zbiórka przed budynkiem klubowym o 15 15 (zabieramy ochraniacze i legitymacje) MKS I natomiast wyjeżdża do Pyskowic na mecz z Czarnymi (boisko przy ul. Szkolnej 2). Zbiórka przed budynkiem klubowym o  15 15 (zabieramy siedziska, ochraniacze oraz legitymacje). W niedzielę gramy III kolejkę ligi malucha w Dąbrowie Górniczej przy ul. Konopnickiej 29. Początek godz. 15 30. Godzinę zbiórki oraz skład (który oparty będzie w większości na MKS I gdyż MKS II gra w poniedziałek zaległy mecz ligowy) ukazie się w najpóźniej w czwartek na stronie.