Liga podokręgu

• autor: maeja04, 2013-10-05 12:04

Dzisiaj drużyna MKS II rozegrała swój najlepszy mecz w sezonie. Spotkanie z Promotorem zakończyło się wprawdzie wygraną gości (6:5 dla Promotora), ale do ostatniej minuty wynik spotkania był otwarty. Chłopcy włożyli w grę dużo serca, nie zawiodły też umiejętności. W końcu okazało się, że my również potrafimy grać dobrą zespołową piłkę. Gromkie brawa w wykonaniu rodziców, również tych z Promotora, może nie wynagrodziły chłopakom gorzkiego smaku porażki, ale były w pełni zasłużone. Tak trzymać chłopaki i nie opuszczać się w treningach. Przed nami jeszcze kilka ważnych meczy. MKS I natomiast wygrał w Pyskowicach z Czarnymi 12-3 prezentując momentami bardzo przyzwoity poziom. Wynik tego meczu nie jest ujęty w poniższych statystykach gdyż MKS II gra zaległy mecz w poniedziałek i wtedy znowu tabela zostanie uaktualniona.

Myślę, że dla podniesienia morale rodziców warto podać podsumowanie Ligi Podokręgu, zwłaszcza, że         pokazuje ono  jak bardzo mamy wyrównany poziom.

Za nami już ponad połowa rozgrywek I rundy Ligi Podokręgu. Czas na małe podsumowanie. Zespoły MKS I    i MKS II idą łeb w łeb i zajmują w tabeli wspólnie II miejsce z identycznym bilansem bramkowym i             punktowym. Sytuacja dla obu zespołów kształtuje się następująco:
  6 spotkań
  13 punktów
  1 porażka
  1 remis
  4 zwycięstwa
  36 bramek strzelonych
  18 bramek straconych
  Co za równowaga :-) Aha pamiętajmy o tym , że oba MKS nie rywalizują pomiędzy sobą kto zajmie lepsze   miejsce bo nie o to chodzi tylko o to żeby w tej rundzie jak najwięcej zawodników zgłoszonych do            rozgrywek miało możliwość pokazania się. Po pierwszej rundzie mogą nastąpić przetasowania w    obu zespołach.