Liga malucha

• autor: maeja04, 2013-10-10 19:20

O to jak przedstawia się tabela ligi malucha w bieżących rozgrywkach. Fakt, że nie wszystkie drużyny grają w optymalnych składach ale My również w poprzednich sezonach tak graliśmy a nawet w tym borykamy sie z różnymi problemami (choroby, kontuzje). Nie zmienia to faktu że prezentujemy mega ofensywny styl i całkiem dobra piłkę.Liderem strzelców jest jak na razie Kuba Kosa Koseła ale na ten sukces pracuje cała drużyna.

TABELA PO III TURNIEJU

Nazwa drużyny Ilość punktów Bramki