Powołania na mecze ligowe oraz ligę malucha

• autor: maeja04, 2014-04-15 16:32

W środę (23 kwietnia) gramy III kolejkę ligi podokręgu. MKS I wyjeżdża do Gliwic (ul.Robotnicza) na mecz  z Piastem I wyjazd z pod budynku klubowego o 17 15. Zabieramy legitymację, ochraniacze oraz siedziska. MKS II gra natomiast u siebie z Czarni Pyskowice o 17 00. Zbiórka przed budynkiem klubowym o 16 15. Zabieramy legitymację oraz ochraniacze.

Powołania MKS I:

Mati Mrożek, Kamil Mateja, Adam Duszyński, Bartek Borzucki, Paweł Bugaj, Mati Konieczny, Kuba Koseła, Przemek Leonarczyk, Dominik Lewczyk, Mati Pawliczek, Piotrek Walter, Łukasz Romaniuk,

MKS II

Michał Najwer, Grzesiu Osuch, Wojtek Bińkowski, Adaś Hadasz, Kuba Jankowski, Przemek Joszko, Bartek Kaprak, Szymek Kozłowski, Miki Mołda, Mati Potoczny, Kacper Serafin, Kuba Skudlik, Bartek Dyrała, Mikołaj Wazia oraz Nikoś Graczyk

Powołania na niedzielną (27 kwiecień) ligę malucha. Zbiórka o 8 10 przed budynkiem klubowym.

Mati Mrożek, Kamil Mateja, Adaś Duszyński, Michał Najwer, Grzesiu Osuch, Paweł Bugaj, Mati Konieczny,Kuba Koseła,Przemek Leonarczyk, Dominik Lewczyk, Piotrek Walter, Łukasz Romaniuk, Adaś Hadasz, Kuba Jankowski, Szymek Kozłowski, Mati Potoczny, Kacper Serafin, Kuba Skudlik, Przemek Joszko, Nikoś Graczyk, Wojtek Bińkowski, Bartek Dyrała, Bartek Kaprak, Mogą nastąpić drobne korekty (lista rezerwowa Miki Mołda, Bartek Borzucki)