liga malucha

• autor: maeja04, 2014-05-11 14:37

Dzisiaj rozegraliśmy II kolejkę rundy rewanżowej ligi malucha w Jaworznie. Niestety zawodnicy z SP. Nr 17 są na zielonych lekcjach jak również Przemo, Poto oraz Leo, dodatkowo Kosa i Domino nie zastosowali się do zasad przed meczowych, które wyraźnie mówią, że z niektórych rzeczy w przeddzień meczu trzeba zrezygnować lub co najmniej trochę odpuścić. Myślę że dla nich też to będzie nauczka bo nie ma nić gorszego nie wziąć udziału w turnieju lub meczu. A do miar złego Kolo również złamał kontuzję. Jechaliśmy w bardzo okrojonym składem ale mimo tego chłopcy przywieźli 6 punktów na 12 możliwych. Więc ugrali tyle ile mogli dzisiaj ugrać maksymalnie i z tego trzeba się bardzo cieszyć. Trenujemy w środę normalnie, w czwartek MKS II gra z Promotorem w Rokitnicy (ul. Żniwiarzy) o 17 00. Wyjazd o 16 10 z pod budynku klubowego,skład zostanie podany po środowym treningu. W sobotę natomiast gramy ligę malucha w Katowicach.