Rozkład na najblizszy tydzień

• autor: maeja04, 2014-06-10 07:27

W środę gramy sparing o godz. 16 00 z rocznikiem 2005 przychodzą wszyscy. W piątek na godz. 16 00 przychodzą na trening tylko zawodnicy biorący udział w rozgrywkach ligowych. W sobotę przychodzą również wszyscy na trening godz. 9 00 (bramkarze 8 00). W niedzielę poniższy skład wyjeżdża na ligę malucha do Dąbrowy Górniczej na godz. 11 00 boisko przy ul. Konopnickiej. Wyjazd z pod budynku klubowego o godz. 10 00.

Zawodnicy powołani: Michał Najwer, Kamil Mateja, Przemo Leonarczyk, Szymek Kozłowski, Piotrek Walter, Kacper Serafin, Adam Hadasz, Przemo Joszko, Kuba Skudlik, Kuba Koseła, Dominik Lewczyk, Kuba Jankowski, Mati Konieczny oraz Łukasz Romaniuk.Jeżeli kontuzje lub inna niedyspozycja uniemożliwi udział w turnieju Michałowi, Łukaszowi oraz Kacprowi zostaną powołani inni zawodnicy.

W poniedziałek swój ostatni mecz ligowy rozegra MKS I w Gliwicach. Skład oraz godz. wyjazdu zostaną podane do czwartku.