Turniej Multisport oraz najbliższy trening

• autor: maeja04, 2014-12-16 17:06

W najbliższą sobotę gramy turniej na hali Multisport w Zabrzu przy ul. Gagarina 2. W związku z tym, że wystawiamy dwie drużyny sobotnie zajęcia treningowe nie odbędą się. Kolejne zajęcia dopiero w nowym roku tj. 3 stycznia (sobota) gr. II o godz. 8 30 , grupa I 9 30Zbiórka wyznaczonych poniżej zawodników na turniej w sobotę o godz. 11 30 na miejscu. Zabieramy ochraniacze oraz legitymacje. Jeżeli któryś z wyznaczonych zawodników nie może wziąć udziału w turnieju to proszę o pilną informację ponieważ kilku zawodników nie otrzymało powołania a chęcią by skorzystali.

MKS I

Michał Najwer, Kamil Mateja, Przemek Leonarczyk, Przemek Joszko, Szymek Kozłowski, Dominik Lewczyk, Łukasz Romaniuk, Kuba Skudlik, Piotrek Walter, Kuba Koseła, Kuba Jankowski,  Dominik Szendzielorz oraz Mati Konieczny o którym przypadkowo zapomniałem (Koko myślę, że z powodu tego stresu nie dostałeś w środę złych stopni)

MKS II

Mati Mrożek, Grzesiu Osuch,Wojtek Bińkowski, Bartek Borzucki, Paweł Bugaj, Bartek Dyrała, Nikoś Graczyk, Adaś Hadasz, Bartek Kaprak, Miki Mołda, Mateusz Pawliczek, Mateusz Potoczny oraz Konrad Kycia