zwycięstwo w halowym turnieju

• autor: maeja04, 2015-02-08 20:12

Za nami kolejny turniej halowy rocznika 2004 o puchar ufundowany przez właściciela firmy Inwest Eko-Gaz. Tym razem nasza I drużyna była mało gościnna i zgarnęła główna nagrodę ( 4 zwycięstwa , jeden remis). nasza druga drużyna zajęła 7 miejsce przegrywając 3 mecze (wszystkie po wyrównanych meczach jedną bramką), jeden remisując oraz jeden wygrywając. Ostateczna kolejność po zakończonym turnieju wyglądała następująco:  I miejsce MKS I, II miejsce GKS Katowice, III miejsce ROW Rybnik, IV miejsce Urania Ruda Śl. , V miejsce MUKP Dąbrowa Górnicza, VI miejsce Ruch Radzionków, VII miejsce MKS II, VIII miejsce Szombierki Bytom. Bardzo dziękujemy wszystkim drużyną za udział oraz sportową walkę w każdym spotkaniu i oczywiście zapraszamy za rok. Dziękuję również sponsorowi Krzyśkowi Rysiowskiemu oraz rodzicom za pomoc organizacyjną ( w szczególności Kasi, Jankesowi nie muszę) oraz za dostarczone wypieki. Jedynie czego Mi dzisiaj brakowało to bardziej żywiołowego dopingu dla naszych zawodników ze strony rodziców, dobrze by było gdyby usiedliśmy na przyszłość wszyscy w jednym miejscu a nie na całej hali. Na koniec chciałem napisać że dzisiaj byłem bardzo zadowolony z postawy naszych drużyn chociaż błędy się zdarzały i będą zdarzać ale zagrali dzisiaj z sercem i momentami bardzo zespołowo. Oby tak dalej teraz mamy niestety przymusową przerwę spotykamy się  16 lutego o 16  00 na hali (MKS I).