powołania na III kolejkę

• autor: maeja04, 2015-04-22 19:51

W poniedziałek gramy III kolejkę ligi podokręgu. Zarówno  MKS I jak i MKS II graja swoje mecze na wyjazdach. MKS I wyjeżdża  do Gliwic (ul. Sportowa 21)  na mecz o godz. 16 30 z Kolejarzem. Wyjazd z pod budynku klubowego o 15 30, zabieramy legitymację, ochraniacze oraz siedziska.  MKS II gra natomiast w Zabrzu  (ul.Żniwiarzy)  z  Promotorem o godz.17 00. Wyjazd z pod budynku klubowego o 16 10. Zabieramy legitymację, siedziska oraz ochraniacze. W MKS II mogą nastąpić po piątkowym treningu jeszcze zmiany.

W sobotę przypada nasz termin dot. podawania piłek na meczu seniorów o godz. 16 00 z Tęczą Wielowieś. Potrzebuję min. 8 zawodników na sobotni mecz. W przerwie meczu chlopcy moga swobodnie pograć sobie na płycie boiska.Zbiórka o godz. 15 45 przed budynkiem klubowym. Każda drużyna do tej pory wywiązała się z tego należycie dlatego proszę żeby rocznik 2004 nie dał plamy.

Powołania MKS I:

Michał Najwer, Kamil Mateja, Kuba Jankowski, Przemek Joszko, Szymek Kozłowski, Mati Konieczny, Kuba Koseła, Przemek Leonarczyk, Dominik Lewczyk,  Piotrek Walter, Łukasz Romaniuk, Mati Potoczny, Kacper Serafin, Kuba Skudlik oraz Marta Miś. Proszę aby powołani zawodnicy dokonali drobnych przemyśleń względem swojego zaangażowania i zachowania na meczach oraz treningach.

MKS II

Mati Mrożek, Adam Duszyński,  Bartek Kaprak, Miki Mołda, Mati Pawliczek,  Bartek Dyrała,  Nikoś Graczyk, Bartek Borzucki ,Paweł Bugaj, Konrad Kycia, Paweł Mieczkowski oraz Kuba Małecki