Rewal !!!!!!!!!

• autor: maeja04, 2015-07-09 19:20

W poniedziałek 27 lipca o godz. 17 00 na trybunie głównej przy budynku klubowym odbędzie krótkie spotkanie organizacyjne. Na spotkaniu tym omówimy temat zabrania niezbędnych akcesorii na obóz w postaci nienapompowanej piłki, dresu, ortalionu, pomarańczowego kpl. piłkarskiego z logo klubu na sparingi, buty na boisko oraz halę itp. Omówimy również formę wyposażenia chłopaków w kieszonkowe (moja propozycja to jednakowa kwota dla wszystkich w opisanych kopertach w nominałach 10 i 20 zł). Brakuje mi na chwilę obecną jeszcze kilku kart uczestnika wypoczynku, które są niezbędne do tego typu wyjazdu (Mati Mrożek, Mati Pawliczek, Bartek Kaprak, Bartek Dyrała, Łuki Romaniuk (ustalono na 27.07) oraz Piotrek Witkowski). Na chwilę obecną wyjazd 31 lipca o godz. 6 00 z pod hali Pogoń.