Podsumowanie obozu

• autor: maeja04, 2015-08-12 20:11

Za nami pierwszy nasz obóz teraz krótkie jego podsumowanie. Po przyjeździe zameldowaliśmy się  w pensjonacie Gąsiorowski z którego byliśmy bardzo zadowoleni.   W trakcie obozu rozegraliśmy 6 sparingów i zaliczyliśmy 10  jednostek treningowych co wydaje się być niezłym wynikiem. Na szczęście obyło się bez poważnych urazów (drobne są nieuniknione). Z postawy sportowej oraz pod względem zachowania jestem bardzo zadowolony z jednych bardziej z drugich ciut mniej. Zawodnicy na których bardzo liczę w przyszłym sezonie udowodnili swoją postawą że się nie mylę. Oprócz pierwszego sparingu z Jagiellonią w którym było jeszcze widać trudy podróży oraz aklimatyzacji zaprezentowaliśmy futbol na niezłym poziomie. Z meczu na mecz się rozkręcaliśmy czego są dowodem bardzo wysokie trzy wygrane sparingi ( Juventusem Bydgoszcz, MKS 2005 oraz APN Ostrzeszów). Wygraliśmy również z Jagiellonią 2005 oraz zremisowaliśmy po bardzo  dobrym meczu z MKS 2003 (najlepszy mecz na obozie, po tym meczu boisku było przeorane w każdym miejscu). W trakcie obozu nie tylko zajmowaliśmy się piłką ale również odwiedzaliśmy kilkakrotnie plażę. Byliśmy także na całodniowej wyciecze  w Kołobrzegu gdzie zwiedziliśmy miasto, molo, Muzeum Oręża Polskiego oraz na koniec Aquapark. W naszym pensjonacie spotkaliśmy się również z zespołem Boys. Byliśmy również w parku linowym oraz zrobiliśmy sobie rundkę tam i z powrotem (Rewal -Niechorze) kolejką retro. Cieszę się że cały obóz przebiegł w bardzo miłej atmosferze i nikt nie przekraczał dopuszczalnych norm. Dziękuję wszystkim uczestnikom obozu  (drużynom z rocznika 2000, 2003, 2005, trenerom Sławkowi, Marcinowi, Robertowi, kierownikom drużyn Radkowi i Robertowi oraz całej obsłudze wraz z właścicielem Jackiem)  za mile spędzony czas, ale oczywiście przede wszystkim swojej grupie oraz Ryśkowi. Zapraszam do obejrzenia  w zakładce galeria zdjęć z obozu.