Powołania na mecze ligowe

• autor: maeja04, 2015-10-01 19:40

W najbliższą sobotę i poniedziałek  gramy mecze zgodnie z harmonogramem.

Skład na sobotę na mecz na wyjeździe z Promotorem Zabrze boisko w Zabrzu Rokitnicy ul. Zniwiarzy: Lama, Kamcio, Wiewiór, Johan, Lewy, Wolter, Leo, Jankes, Koko, Skudi, Marta, Kosa, Dyrał, Łuki oraz Poto . Zbiórka w sobotę  o godz. 9 45 przed budynkiem klubowym lub o 10 15 na miejscu. Proszę o informację i ewentualnie zabranie chłopaków z pod budynku klubowego. Zabieramy ochraniacze i legitki.

Skład na poniedziałek mecz z Trampkarzem Biskupice u siebie: Mati Mrożek, Grzesiu Osuch, Kacper Serafin, Łukasz Skowron, Miki Mołda, Wojtek Bińkowski, Piotrek Witkowski, Miki Wazia, Kuba Jankowski, Bartek Borzucki. Zbiórka w poniedziałek przed budynkiem klubowym  o godz. 15 15. Zabieramy ochraniacze i legitki. Kto się spóźni nie gra.