Budżet partycypacyjny

• autor: maeja04, 2015-10-01 19:42

W związku z uruchomieniem II edycji budżetu partycypacyjnego zwracam się do wszystkich miłośników sportu o oddanie głosu na stronie Urzędu miejskiego ( link poniżej) na poniższe projekty:

Każdy może maksymalnie wybrać trzy projekty i na nie jednorazowo zagłosować.

P042 - remont szatni i łaźni MKS Zaborze Zabrze (wiemy jak wyglądają szatnie w Naszym klubie)

P033- budowa boiska szkolnego przy Sp Nr 17 (do tej szkoły uczęszczają w większości nasi młodsi zawodnicy a wcześniej chodzili rodzice w tym również moja skromna osoba. Od tego czasu boisko się niestety nie zmieniło)

P-0111- siłownia pod chmurką wspólny projekt Zaborze Południe-Pawłów. Jest projekt zaprzyjaźnionej również z Naszym klubem dzielnicy

Proszę o poważne potraktowanie tych projektów bo tylko tym sposobem możemy coś załatwić dla Naszych pociech. Proszę namawiać również członków waszych rodzin żebyśmy wspólnie świętowali nas sukces. glosować mogą tylko mieszkańcy Zabrza, którzy ukończyli 16 lat.