Zwycięstwo w Stalok Cup

• autor: maeja04, 2015-11-30 07:15

Nasz zespół  w sobotę  wygrał halowy turnieju Stalok Cup. Zwycięstwo cieszy tym bardziej że był turniej dla rocznika 2003. Na cztery rozegrane mecze Nasz zespół wygrał trzy, natomiast w jednym musiał uznać wyższość MSPN. Warte podkreślenia jest to że każdy mecz trwał 25 minut tak więc grania było sporo.Dodatkowo Nasz kapitan Misiek (dla niewtajemniczonych Marta) została najlepszym strzelcem turnieju. Końcowa kolejność: 1. MKS Zaborze, 2. MSPN Górnik Zabrze, 3. Kolejarz Gliwice, 4. Polonia Łaziska, 5. Stal Zabrze. Następny turniej 12 grudnia na Multisporcie. Zagrają w nim zawodnicy, którzy nabyli już pewne umiejętności, trenują systematycznie i grali trochę mniej w rozgrywkach ligowych. Kluczowi zawodnicy w tym dniu będą mieli jednostkę treningową.