Liga halowa oraz Zaborze Cup

• autor: maeja04, 2016-01-23 14:55

W najbliższą sobotę (tj.30.01) oraz niedzielę (31.01) czeka nas pracowity weekend. W sobotę MKS I (skład poniżej obowiązuje na niedzielny turniej u nas uzupełniony o graczy oznaczonych czerwonym kolorem) zagra w ramach halowej ligi podokręgu w Pyskowicach ul. Strzelców Bytomskich 1a . Pierwszy mecz o godz. 12 00, ostatni o 16 30. Wyjazd z pod budynku klubowego o 10 50. Zabieramy legitymacje i ochraniacze obowiązkowo.

Mroziu, Grzesiu Osuch, Jankes, Koko, Johan, Skudi, Wolter, Poto, Wiewiór, Bartek Borzucki + na niedzielę Miki Wazia, Binek, Miki Mołda, Kacper Wisniowski

Info dotyczące niedzielnego turnieju na hali Pogoń

Zbiórka wyznaczonych zawodników na hali o godz. 8 15. Prośba żeby kilku rodziców pomogło w sprawach organizacyjnych w sobotę przed turniejem oraz w niedzielę rano (szatnie, reklamy, sprzęt nagłaśniający itp.)

Skład MKS I powyżej kto nie będzie miał ochraniaczy nie gra

Skład MKS II ochraniacze jak wyżej

Lama, Kamcio, Misiek, Kosa, Lewy, Leo, Łuki, Kacper Serafin, Dyrał, Pawlik, Ł.Skowron, Hesky, Dominik Szendzielorz, Patryk

W powyższych skladach moga nastapić jeszcze drobne korekty