Turniej halowy

• autor: maeja04, 2017-01-22 14:39

28 stycznia gramy u siebie turniej halowy o puchar ufundowany przez właściciel firmy Inwest Eko-Gaz. Turniej rozpoczyna się o  godz. 9 00. Zbiórka o  8 15.We wtorek proszę o informację odnośnie pomocy przy organizacji. Poniżej podział na drużyny. MKS I gra również w niedzielę w Pyskowicach w ramach halowej ligi. Zbiórka o godz. 11 00 przed budynkiem klubowym (turniej w godz. 12 00 - 17 30). Zabieramy stroje z sobotniego turnieju.Rodziców proszę o zapewnienie transportu.

MKS I - Lama, Mroziu, Johan, Skudi, Jankes, Borzu, Wolter,  Łuki, Kamil, Kacper Serfin, Wiśnia, Dyrał, Łukasz Skowron

MKS II (ligę halową gra w lutym) - Kamil, Grzesiu Osuch, Koko, Marta, Maciek, Leo, Lewy, Pawlik, Antek, Miki Wazia, Poto,Tomek

W obu zespołach mogą nastapic drobne korekty.