Turniej halowy

• autor: maeja04, 2017-01-29 13:09

W sobotę odbył się cykliczny turniej halowy o  puchar ufundowany przez właściciela firmy Inwest Eko-Gaz. W turnieju wystąpiło 8 drużyn podzielonych na dwie grupy. W grupie po rozegraniu wszystkich  meczy  eliminacyjnych kolejność wyglądała następująco: pierwsza AP Gliwice, drugi MKS Zaborze  I, trzeci MSPN Górnik  Zabrze,czwarty GSF Gliwice,w grupie B natomiast tabela przedstwiała się następująco: pierwszy MKS II, druga  Olimpia Piekary Śl, trzeci LKS Mizerów, czwarty APN Knurów.

W fazie  pucharowej o miejsca 5-8 najlepszy okazał się MSPN Górnik odnosząc dwa zwycięstwa zajmując 5 miejsce, 6 miejsce zajeła drużyna GSF  Gliwice, 7 miejsce LKS Mizerów oraz 8 miejsce APN Knurów.

W fazie  pucharowej o miejsca 1-4 najlepszy okazał się MKS I wygrywająć w bratobójczym pojedynku z MKS II po rzutach karnych oraz 2-1  z Olimpią Piekary która ostatecznie zajęła 2 miejsce,  3 miejsce przypadło MKS II które w małym finalewygrało 2-0 z AP Gliwice.

Bardzo dziękujemy za udział wszystkim zawodnikom oraz trenerom , firmie Inwest Eko-Gaz za ufundowane nagrody, rodzicom za wypieki oraz pomoc w  kwestiach organizacyjnych.

My trenerzy dziękujemy Naszym ekipą za walkę oraz przykładne zachowanie szczególnie  po derbowym meczu. Pamiętajcie, że razem nie tylko wygrywamy ale również jeżeli to nastąpi oby jak najrzadziej przegrywamy.

Życzymy  również szybkiego powrotu do zdrowia zawodnikowi  GSF Gliwice, który nabawił sie kontuzji na Naszym turnieju.

Zapraszamy za rok :)