MKS ZABORZE ZABRZE 2004 - strona nieoficjalna

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Mecze ligowe powołania

• autor: maeja04, 2017-04-22 11:06

W niedzielę tj.23.04 gramy w ramach II ligi wojewódzkiej u siebie ze Stadionem Śląskim. Zbiórka wyznaczonych zawodników o godz. 12 00 przed budynkiem klubowym. Zabieramy legitymacje oraz ochraniacze.

Kadra: Mroziu, Leo, Johan, Lewy, Borzu,Dyrał, Poto, Skudi, Jankes,Wolter, Misiek, Koko, Tomek oraz Maciek.

W poniedziałek  tj.24.04 gramy w ramach IV ligi na wyjeździe ze Gwarkiem Zabrze. Zbiórka wyznaczonych zawodników o godz. 17 30 na boisku Gwarku w Zabrzu Biskupicach ul. Zamkowa. Zabieramy legitymacje oraz ochraniacze.

Kadra: Grzesiu, Miki Wazia, Łukasz Skowron, Adam Choma oraz Kacper Serafin oraz czterech zawodników z niedzieli + zawodnicy z 2005

Sytuacja kadrowa w ostatnim czasie nie jest najlepsza. Do kontuzjowanych wcześniej Kamilów, Kacpra, Pawlika dołączył teraz Łuki.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.