MKS ZABORZE ZABRZE 2004 - strona nieoficjalna

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Powołania na mecze ligowe

• autor: maeja04, 2017-05-27 20:51

W najbliższy wtorek tj.30.05.2017 w ramach II ligi wojewódzkiej  gramy na wyjeździe z Golem Bieruń o godz. 18 00.

Zbiórka wyznaczonych zawodników o godz. 16 15 ( o 16 20 wyjeżdżamy  i na nikogo nie czekamy)  przed budynkiem klubowym. Zabieramy obowiązkowo legitymacje oraz ochraniacze. Jedziemy busem, powrót ok 20 00.

Kadra: Mroziu, Grzesiu,  Leo, Lewy, Borzu, Dyrał,  Skudi, Wolter, Misiek, Koko, Tomek, Johan, Maciek, Poto, Kacper Serafin, Łuki , Kosa oraz Jankes

W środę tj.31.05.2017 r. gramy mecz w ramach IV ligi  w Knurowie z miejscowym APN o  godz. 17 30.

Zbiórka wyznaczonych zawodników na pierwszy mecz o godz. 16 15 ( o 16 20 wyjeżdżamy  i na nikogo nie czekamy)   przed budynkiem klubowym. Zabieramy obowiązkowo legitymacje oraz ochraniacze. Jedziemy busem, powrót ok. 19 30.

Kadra: Mroziu, Grzesiu,  Johan, Borzu, Dyrał,  Skudi, Wolter , Koko, Jankes, Tomek, Maciek, Misiek, Poto , Łuki, Adam Choma oraz Kacper Serafin oraz Łukasz Skowron, Miki, Wiśnia

Brakuje Lewego oraz Leo z powodu nieobecności na treningach.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.